6. Sınıf Fen Bilimleri Eğitim Seti

6. Sınıf Fen Bilimleri Eğitim Seti

ÖRNEK SAYFALAR

 

Deneyimli yazar kadrosu tarafından hazırlanan VİP Eğitim Setleri kolay kullanımı ve planlaması ile öğretmen ve öğrencilerin beğenisine sunulmuştur. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı güncel müfredata birebir uyumlu VİP Eğitim Setlerinin tüm sorularının yazılı çözümlerini ve boşluk kısımlarının dolu hallerini içeren Öğretmen Kitapları da öğretmenlerimize ulaştırılmaktadır.

·       Her eğitim setinde 8 sayfalık föyler bulunmaktadır.

·       Her bir föy yalın ve sadeleştirilmiş konu anlatımı içerir.

·       Konu anlatımı içeren föylerin sonunda öğrenilen konunun kavranmasını sağlayan alt ve orta düzey sorulardan oluşan Konu Kavrama Testleri bulunur.

·       Ünite sonlarında Ünite Tarama Testi içeren föyler bulunmaktadır.

·       Ayrıca föyler arasında birkaç ünitede bir, kendisinden önceki tüm üniteleri kapsayan karma sorulardan oluşan Genel Tarama Testleri bulunur.

·       Tamamı akıllı tahta ve uzaktan eğitim kullanımına uygun VİP Eğitim Setlerinin dijital içeriklerini indirebilmek için kutuphane.vipyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz.

Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda VİP Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı Mac Bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Tüm soruların yazılı çözümlerini akıllı tahta uygulamalarımızda görebilirsiniz.

6. Sınıf Eğitim Setlerinin konu kısımlarının VİP Anlatım Videoları video çözüm uygulaması üzerinden yapılmaktadır. VAV Adını verdiğimiz bu sistemle hem konuların hem de soruların video anlatımlarını izleyebileceksiniz.

Tamamı video çözümlü olan 6. Sınıf Eğitim Setlerinin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza VİP Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

 

ISBN: 9786258134193
288 Sayfa | 218 x 273 mm
Paylaş: