TYT Felsefe Eğitim Seti Bronz

TYT Felsefe Eğitim Seti Bronz

ÖRNEK SAYFALAR

Deneyimli yazar kadrosu tarafından hazırlanan VİP Eğitim Setleri kolay kullanımı ve planlaması ile öğretmen ve öğrencilerin beğenisine sunulmuştur. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı güncel müfredata birebir uyumlu VİP Eğitim Setlerinin tüm sorularının yazılı çözümlerini ve boşluk kısımlarının dolu hallerini içeren Öğretmen Kitapları da öğretmenlerimize ulaştırılmaktadır.

  • Her eğitim setinde 16 sayfalık föyler bulunmaktadır.
  • Her bir föy yalın ve sadeleştirilmiş konu anlatımı içerir.
  • Konu anlatımı içeren föylerde Kavrama Testleri (öğrenilen konunun kavranmasını sağlayan alt ve orta düzey sorulardan oluşan testler) ile Ödev Testleri (kavranan konunun daha sonra tekrar edilmesi amacıyla hazırlanmış alt ve orta düzey sorulardan oluşan testler) bulunur.
  • Ünite sonlarında Ünite Değerlendirme Testlerini içeren föyler bulunmaktadır. Bu föylerde Pekiştirme Testleri (bir üniteyi kapsayan orta düzey sorulardan oluşan testler),  Geliştirme Testleri (bir üniteyi kapsayan ileri düzey sorulardan oluşan testler), EBA Testleri (Eğitim Bilişim Ağındaki kazanımlara uygun testler) ve VİP Testleri (bir üniteyi kapsayan özel çözümlü sorulardan oluşan testler) bulunur
  • Ayrıca föyler arasında birkaç ünitede bir, kendisinden önceki tüm üniteleri kapsayan karma sorulardan oluşan Tarama Testleri bulunur.

Tamamı akıllı tahta ve uzaktan eğitim kullanımına uygun VİP Eğitim Setlerinin dijital içeriklerini indirebilmek için kutuphane.vipyayinlari.com portalımıza ücretsiz üye olabilirsiniz.

Akıllı tahta uygulamalarımızı mobil cihazlarda VİP Mobil Kütüphane uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Akıllı tahta uygulamalarımızı Mac Bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Tüm soruların yazılı çözümlerini akıllı tahta uygulamalarımızda görebilirsiniz.

Tüm Eğitim Setlerimizin çözüm videolarını izlemek için mobil cihazlarınıza VİP Video Çözüm uygulamasını indirebilirsiniz. Çözüm videolarını bilgisayardan izlemek için Eğitim teknolojileri sekmesinde Video Çözümler bölümüne bakabilirsiniz.

Tüm öğretmen ve öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

ISBN: 9786258134209
200 Sayfa | 218 x 273 mm
Paylaş: